پایه گرانول

پایه پرچم ساحلی گرانولی

پایه پرچم بعنوان نگهدارنده پرچم در شرایط مختلف آب و هوایی و در زیبایی و دید آن نقشی مهمی دارد. بدلیل اهمیت پایه پرچم این محصول در متریال و مدل‌های بسیار متنوعی و گسترده تولید می‌گردد.پایه پرچم ساحلی بدلیل کاربرد بالا در دو مدل فلزی و مخرنی تولید می‌گردد. هر کدام از این مدل‌های پایه پرچم، دارای قیمت و مشخصه فنی متفاوت هستند. زیبایی پایه پرچم در بهتر دیده شدن تبلیغات شما کمک کننده خواهد بود.

شرکت اطلس کفپوش

- پایه پرچم گرانولی را با استفاده از مواد پلیمری؛ (مشتقات پتروشیمی) تولید میکند. این مواد به دلیل انعطاف و مقاومت بالا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگرد. به دلیل قرارگیری پرچم ساحلی در محیط‌های بیرونی داشتن مقاومت و انعطاف در برابر باد و وزن مناسب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. پایه پرچم گرانولی انعطافی لاستیکی و در برابر ضربه و حرارت مقاومت بالایی از خود نشان میدهد. وزن پایه پرچم 12 تا 15 کیلوگرم بدون سایر متعلقات آن می‌باشد. متعلقات پایه پرچم شامل یک عدد شفت برای اتصال میله پرچم به کفی پایه همراه با 1 عدد میله پرچم(برای 3متری) و یا 3 عدد میله پرچم(برای 2متری) میباشد.
|
ویژگی پایه گرانول ها

01
جنس پایه پرچم های اطلس پوش چیست؟
جنس این پایه ها از پلیمر درجه یک است.
02
ابعاد این پایه ها به چه شکل است؟
50×50 سانتی‌متر
03
ارتفاع کفی پایه ها چا اندازه است؟
5 سانتی‌متر
04
وزن پایه ها چند کیلو گرم است؟
12-15 کیلوگرم
05
رنگ بندی پایه ها
فقط در رنگ مشکی
754
تعداد خریداران این محصول
754
تعداد رضایتمندی ها

- برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع ، ضخامت و قیمت کفپوش لاستیکی پازلی ،پایه گرانول و سایر انواع کفپوش ورزشی مانند تاتامی و سایر محصولات با شماره های تماس مشاورین کارخانه که در سایت ذکر شده تماس حاصل فرمایید.