کفپوش های تاتامی

کفپوش تاتامی شرکت اطلس پوش، با توجه به استانداردهای لازم طراحی و تولید شده است که با دارا بودن تاییده فدراسیونی و صادراتی بهتربن گزینه برای سالن های ورزشهای رزمی است. کفپوش تاتامی در سال های اخیر نه تنها به ورزشگاه ها، بلکه به منازل، مهدکودک ها، پارک کودکان و دیگر فضاهای بازی راه یافته است. ایجاد سطحی نرم و قابل انعطاف از طریق نصب این کفپوش های تاتامی، امکان ورزش کردن در هر مکانی را فراهم آورده است.

این کفپوش دارای ویژگی هایی می باشد که استفاده از آن را برای افراد مختلف با سنین متفاوت از جمله سالمندان و معلولان و سایر افرادی که خطر برخوردشان با زمین وجود دارد، کودکان، ورزشکاران مبتدی و حرفه ای، رزمی کاران جهت استفاده در مهد های کودک، اتاق ها و پارک های بازی، فضاهای ورزشی، ورزش های صبحگاهی و … را امکان پذیر می نماید. همچنین جهت استفاده حیوانات خانگی همچون سگ و گربه نیز قابل استفاده می باشد.

تولید کفپوش تاتامی استاندارد و با کیفیت یکی از اهداف اصلی اطلس پوش می باشد. انعطاف کفپوش‌های اطلس پوش به حدی است که اگر کسی از ارتفاع ۳ متری روی تاتامی اطلس پوش بپرد، صدمه‌ای نخواهد دید.

- ویژگی های کفپوش تاتامی اطلس پوش:

1-جنس مناسب کف پوش و قابلیت ارتجاع آن

2- استفاده از رنگ های شاد در تولید تاتامی

3- مورد توجه قرار دادن مسائل بهداشتی

4- عدم وجود سطوح خراشنده در کف پوش ها

5- نصب و جا به جایی آسان کفپوش تاتامی

6- شستشوی آسان و عدم تغییر رنگ و اندازه در موقع شستشو

7- وجود ابعاد و ضخامت های مختلف

8- دو رو آج بودن کفپوش ها

رنگبندی متنوع این کفپوش که با نظارت وزارت بهداشت انجام شده و دارای گواهی بهداشت می باشد، نه تنها باعث شادابی کودکان و ورزشکاران می شود، بلکه سلامت آنان را نیز تأمین می نماید.

نوع دیگری از کفپوش ها با نام کفپوش فدراسیونی وجود دارد که دارای درجه سختی بیشتری نسبت به کفپوش تاتامی معمولی می باشد و در نتیجه دارای دوام و ماندگاری بیشتری می باشد. این کفپوش ها بیشتر در باشگاه های رزمی مورد استفاده قرار می گیرند.

- موارد استفاده کفپوش تاتامی اطلس پوش:

  • 1- استفاده در سالن های ورزشی
  • 2- استفاده در پارک و زمین بازی کودکان
  • 3- استفاده در مهد کودک و اتاق کودک
  • 4- استفاده در نماز خانه و سالن اجتماعات
  • 5- استفاده برای اتاق حیوانات خانگی (سگ، گربه و …)
  •   – توضیحی در مورد انواع آج کفپوش تاتامی :

   آج های روی سطح کفپوش تاتامی مانع از سر خوردن کفپوش می شود. این کفپوش ها به صورت دو رو آج هستند یعنی از هر دو طرف آن ها می توان استفاده نمود.

  •    ابعاد این نوع کفپوش 1*1 متر مربع می باشد
  •    ابعاد کفپوش های طرح دار تامی 33*33 سانتی متر مربع می باشد که 9 عدد از آنها یک مربع کامل را ایجاد می نماید.

- شستشوی کفپوش تاتامی:

^ کفپوش ها ضد آب بوده و با استفاده از آب و یک پارچه مرطوب به راحتی قابل شستشو می باشند. به دلیل ضد آب بودن، آب به داخل کفپوش نفوذ نکرده و روی سطح آن باقی می ماند که این امر مانع از پوسیدن کفپوش می شود.

^ تاتامی‌ ۲۰ میلی‌متری گروه کودک و نوجوان و تاتامی‌های ۲۵ و ۳۰ میلی‌متری از ۵۰ تا ۸۰ کیلوگرم وزن را می‌توانند تحمل کنند. اما تاتامی ۴۵ میلی‌متری از ۸۰ تا ۱۴۰ کیلوگرم وزن را تحمل می‌کند.

^ قیمت کفپوش تاتامی اطلس پوش با توجه به کیفیت بالای آن بسیار مناسب بوده و برای خرید و مشاوره می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

- برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع ، ضخامت و قیمت کفپوش لاستیکی پازلی ،پایه گرانول و سایر انواع کفپوش ورزشی مانند تاتامی و سایر محصولات با شماره های تماس مشاورین کارخانه که در سایت ذکر شده تماس حاصل فرمایید.