کفپوش رولی

کفپوش گرانولی رولی

کفپوش گرانولی رولی از جدید ترین انواع کفپوش لاستیکی می باشد. این کفپوش از ترکیب لاستیک و ای پی دی ام EPDM با دانه های رنگی تولید می شود. کفپوش گرانولی رولی از پر کاربردترین انواع کفپوش ورزشی و چند منظوره می باشد.این کفپوش در ضخامت های مختلف و در رنگ بندی های متنوع با حالت تک رنگ و دانه دار دارای دانه های رنگی تولید می شود.

این کفپوش ها

- کفپوش گرانولی رولی شرکت اطلس پوش در ضخامت و رنگ بندی های مختلف و زیبا تولید می شود. این کفپوش ها کاربردهای فراوانی در اماکن مختلف دارند. این نوع کفپوش گرانول که به شکل رولی تولید و عرضه می شود کاربردها و مزایای بسیاری به نسبت سایر انواع کفپوش ها دارد. زیبایی این محصول که به شکل یکپارچه، بدون شیار و به صورت چند رنگ تولید می شود باعث شده این کفپوش ها در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها و مکان های مختلف کاربرد فراوانی داشته باشد. در ادامه این مطلب به تفضیل به خصوصیات این محصول اشاره خواهیم کرد.
|
01
کاربرد این محصول چیست؟
کف باشگاه بدنسازی - کفپوش نمایشگاه ، مرکز تجاری و مرکز خدماتی - فروشگاه ها و ادارات و بیمارستان ها و مراکز درمانی - استفاده به عنوان عایق کف ساختمان و دیوار ساختمان ها - زیر سازی فضای بازی کودکان و زیر مجموعه بازی پلی اتیلنی - زیر سازی سالنهای چند منظوره فوتسال، والیبال، بسکتبال و هندبال - کفپوش اصطبل اسب و کانکس حمل حیوانات و دام - زیرسازی فضای باز پیست های تنیس، دو میدانی، موتور سواری، اتوموبیلرانی
02
قیمت کفپوش های گرانولی رولی:
قیمت کفپوش گرانول رولی بر اساس هر میلیمتر ۱ متر مربع کفپوش اضافه می شود. در حقیقت مبنای قیمت یک متر مربع کفپوش لاستیکی رولی با ضخامت یک میلی متر است. به ازای هر ۱ میلی متر ضخامت اضافه قیمت اضافه میگردد. همچنین تنوع رنگی و برخی رنگ های روشن و خاص قیمت بیشتری به نسبت رنگ های پایه مانند رنگ مشکی دارند. تولید این محصول در ایران و بر اساس استاندارد و کیفیت روز دنیا صورت می گیرد. قیمت کفپوش رولی لاستیکی در مقایسه با نمونه های ترک ، چینی و اروپایی بسیار مناسب و کیفیت قابل مقایسه و در بسیاری موارد بسیار بالاتر است.
03
ایا این کفپوش ها قابلیت شست و شو دارند؟
بله،کفپوش گرانولی باشگاهی به راحتی قابل شستشو و تمیز شدن است. به دلیل عدم وجود شیار امکان شستشو و تمیز کردن این کفپوش ها به راحتی وجود دارد.
04
این محصول در چه رنگ هایی تولید میشود؟
شرکت اطلس پوش کفپوش های رولی را در رنگ های سیاه ، خاکستری، یشمی و اخرایی با ترکیب سایر رنگها به شما عزیزان عرضه میکند.
05
ضخامت این کفپوش ها به چه صورت است؟
۲ میلی متر تا ۲۰ میلی متر

پست مربوط به کفپوش های رولی را میتوانید در صفحه اینستاگرام اطلس کفپوش مشاهده کنید:

روی تصویر فوق کلیلک کرده و مستقیم به صفحه اینستاگرام اطلس کفپوش بروید.

895
تعداد خریداران این محصول
895
تعداد رضایتمندی ها

- برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع ، ضخامت و قیمت کفپوش لاستیکی پازلی ،پایه گرانول و سایر انواع کفپوش ورزشی مانند تاتامی و سایر محصولات با شماره های تماس مشاورین کارخانه که در سایت ذکر شده تماس حاصل فرمایید.