کفپوش پازلی

کفپوش پازلی چیست؟

کفپوش گرانولی پازلی یا دندانه دار از انواع کفپوش گرانول می باشد. این کفپوش به نام کفپوش لاستیکی پازلی یا به گرانول پازلی یا قفلی نیز شناخته می شود. این محصول نوع جدیدی از کفپوش گرانولیست، از این رو امروزه گرانول پازلی جز محصولات صادراتی مجموعه اطلس پوش به کشور عراق ، آذربایجان، افغانستان و سایر کشورهای همسایه قرار گرفته است.

شرکت اطلس پوش
- به عنوان تولید کننده اصلی انواع محصولات گرانولی و فومی اقدام به تولید انواع کفپوش های ورزشی ،تزئینی ، صنعتی ، لاستیک و سایر محصولات مرتبط نموده است. کفپوش گرانولی و لاستیکی اطلس پوش،در سه مدل کفپوش رولی گرانولی ، کفپوش لاستیکی تایلی و مدل پازلی تولید و عرضه می شود. کفپوش های مجموعه تولید اطلس پوش با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی تولید و به مشتریان عزیز عرضه می گردند. تجربه بیش از دو دهه تولید انواع کفپوش های ورزشی و صنعتی و رضایت مشتریان همیشگی ما همیشه دلگرمی ما در ادامه راه تولید بوده است.
|
مزایای کفپوش گرانولی پازلی

01
نصب کفپوش های پازلی به چه صورت است؟
نصب کفپوش لاستیکی پازلی بسیار ساده تر از کفپوش لاستیکی تایلی می باشد. مانند کفپوش تاتامی لبه های این کفپوش ها دارای دندانه های قفلیست . در هم فرو رفتن این دندانه ها در هنگام نصب باعث نصب آسان کفپوش گرانولی پازلی می شود
02
موارد کاربرد این محصول چیست؟
باشگاه بدنسازی و ورزشی - پارک - باغ ویلا - اماکن عمومی و خصوصی
03
ضخامت کفپوش های گرانولی چه اندازه است؟
۱۵ میلی متر تا ۵۰ میلی متر
1500
تعداد خریداران این محصول
1500
تعداد رضایتمندی ها

- برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع ، ضخامت و قیمت کفپوش لاستیکی پازلی ،پایه گرانول و سایر انواع کفپوش ورزشی مانند تاتامی و سایر محصولات با شماره های تماس مشاورین کارخانه که در سایت ذکر شده تماس حاصل فرمایید.