کفپوش گرانولی

کفپوش گرانول نوعی از کفپوش لاستیکی است که در 3 نوع تخت، شیاردار و پایه دار (شانه تخم مرغی) تولید می شود و برای پوشاندن سطوح مختلف استفاده می گردد. کفپوش های گرانولی اطلس پوش دارای استاندارد HIC می باشد. این کفپوش از ترکیب گرانول لاستیک با مش مناسب و چسب لاستیک صنعتی پس از پروسه حرارت دهی در قالب های مخصوص تولید می گردد. کفپوش گرانولی در ابعاد 1*1 متر مربع و 50*50 سانتی متر تولید می شود. و کفپوش های شیار دار و پایه دار (شانه تخم مرغی) نیز با ضخامت 40 میل به بالا تولید می گردد.

کفپوش گرانول با اسم ها و عناوین دیگری نیز نامیده و شناخته می شود برخی از سایر اسامی و عناوین کفپوش گرانول عبارت است از: کفپوش لاستیکی، کفپوش گرانولی، کفپوش پارک، لاستیک ضربه گیر باشگاه و کفپوش لاستیکی زیر وزنه.

- کیفیت کفپوش های گرانولی:

یکی از کلیدی ترین نکات برای سنجش کیفیت کفپوش گرانول دانسیته و تراکم کفپوش گرانولی می باشد. هرچه تراکم کفپوش ها بالا تر باشد ذرات لاستیک به هم چسبیده تر بوده و در نتیجه سختی و دوام بالاتری برای کفپوش لاستیکی گرانولی ایجاد می کند. دوام بالای کفپوش گرانولی باعث ماندگاری و عمر بالای این محصول، پوسته پوسته نشدن و مقاومت و دوام بالا در برابر باران، برف و اشعه خورشید می گردد.

- خصوصیات کفپوش گرانول استاندارد:

کفپوش گرانول ما با بهترین مواد اولیه و ماشین آلات تولید شده و از نظر کیفیت بی اغراق قابل مقایسه با بهترین نمونه های خارجی می باشد. در صورت نیاز به نصب کفپوش های گرانول عملیات نصب حرفه ای توسط کادر مجرب شرکت در سرتاسر کشور انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کفپوش گرانول، خصوصیات، قیمت کفپوش گرانولی و خرید این محصول با شماره تماس های مندرج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

- کفپوش گرانولی مخصوص زمین بازی کودکان:

  • یکی از رایج ترین کاربردهای کفپوش گرانولی استفاده در زمین بازی کودکان، حیاط مهدکودک ها و حیاط مدارس است کفپوش های گرانولی اطلس پوش  بدلیل تاییدیه های فنی از مراجع ذیصلاح، جذب ضربه بالا و تنوع رنگ بندی یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در این مکان ها می باشد.

- کفپوش گرانولی باشگاهی:

کفپوش های گرانولی باشگاهی اطلس پوش یک گزینه مناسب برای محافظت از ورزشکاران، وسایل ورزشی و حتی کف سالن باشگاه در مقابل افتادن وزنه و ایجاد سایش می‌باشد. این کفپوش ها به راحتی قابل نصب می‌باشند و بسیار مقرون‌ به‌ صرفه برای استفاده در سالن‌ های بدنسازی، وزنه برداری و … می‌باشند. این کفپوش ها به قدری مقاوم هستند که حتی اگر دمبل های بسیار سنگین هم روی آن بیفتد هیچ آسیبی به سطح آن نمی‌رسد.

از دیگر کاربردهای کفپوش گرانولی پارکپوش میتوان به استفاده آن در ایستگاه مترو، پیاده روها، و بعنوان ضربه گیر و لرزه گیر دستگاه ها و ماشین های صنعتی، در محیط های صنعتی اشاره کرد.

01
کفپوش ها در چه رنگ هایی تولید میشوند؟
شرکت اطلس پوش با توجه به نیاز شما عزیزان،کفپوش های گرانولی را در رنگ های متنوع از جمله : طوسی،نوک مدادی،مشکی،آبی،سبز،قرمز اخرایی و ... تولید میکند.
02
ابعاد کفپوش های به چه صورت است؟
ابعاد این کفپوش ها یک متر در یک متر و 50*50 با ضخامت های متفاوت 2.5 الی 4 سانتی متر میباشد.
03
موارد استفاده از کفپوش های گرانولی
کفپوش های گرانولی معمولا در باشگاه های بدنسازی،زمین بازی کودکان و ... مورد استفاده قرار میگیرد.
04
این کفپوش ها چگونه تولید میشوند؟
در واقع این کفپوش ها از اتصال تعداد زیادی خورده لاستیک که به آنها گرانول های لاستیکی گفته می شود ساخته می شوند. در فرآیند تولید این نوع از کفپوش ها از چسب های پلی یورتان تک جزئی مخصوص برای چسپاندن خورده لاستیک ها به هم استفاده می شود. در ابتدا خورده لاستیک های کوچک که هریک را حدودا می توان به اندازه یک دانه عدس کوچک دانست را در میکسرهای مخصوص با مقدار مناسبی از چسب پلی یورتان مخلوط می کنند. بطوری که تمامی سطوح گرانول های لاستیکی با چسب آغشته شود. سپس قالب های از پیش تمیز و آماده شده بطور کامل با این ترکیب آماده شده پرمی شوند. پس از آن ترکیب ریخته شده درون قالب را برای مدت 5 الی 10 دقیقه تحت حرارت و فشار بالا قرار می دهند تا حلال موجود در چسب تبخیر شده و خورده لاستیک ها به خوبی به هم متصل شوند و یک کفپوش گرانولی صاف، یکدست و آماده نصب و استفاده را تشکیل دهند.
05
دیگر کاربرد کفپوش های گرانولی چیست؟
از دیگر کاربردهای کفپوش گرانولی اطلس میتوان به استفاده آن در ایستگاه مترو، پیاده روها، و بعنوان ضربه گیر و لرزه گیر دستگاه ها و ماشین های صنعتی، در محیط های صنعتی اشاره کرد.
2598
تعداد خریداران این محصول
2598
تعداد رضایتمندی ها

- برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع ، ضخامت و قیمت کفپوش لاستیکی پازلی ،پایه گرانول و سایر انواع کفپوش ورزشی مانند تاتامی و سایر محصولات با شماره های تماس مشاورین کارخانه که در سایت ذکر شده تماس حاصل فرمایید.