خانه

کف پوش گرانولی چیست؟

کفپوش گرانولی در واقع به نوعی از کفپوش ها گفته می شود که با استفاده از گرانول های لاستیکی(خورده لاستیک) و نوع خاصی از چسب پلی یورتان، تحت فشار و حرارت تولید می شوند. این کفپوش ها اغلب در زمین های بازی پارک ها و کف برخی از باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.

درباره ما

گروه تولیدی کفپوش های گرانولی اطلس پوش در سال 1388 با تکیه بر دانش تخصصی نیروهای تحصیلکرده و مجرب داخلی تاسیس شده است. این مجموعه با دارا بودن خط تولید صفر تا صدی تولید کفپوش های گرانولی(شامل دستگاه آسیاب لاستیک، خط تولید چسب پلی یورتان و دستگاه های پرس حرارتی پیشرفته و اتوماتیک) توانایی این را دارد تا انواع کفپوش های گرانولی در اندازه و رنگ های مختلف را تولید کرده و به شما عزیزان عرضه نماید.

خط تولید ما

تجهیزات اصلی و خط تولید مجموعه اطلس پوش شامل موارد زیر می باشد:

-دستگاه آسیاب انواع لاستیک با ظرفیت پنج تن در روز

-راکتور تولید چسب تک جزئی پایه حلال پلی یورتان

-دستگاه های پرس حرارتی پیشرفته و به روز

نصب کفپوش های گرانولی چگونه است؟

در ابتدا لازم است که محل نصب کفپوش ها را به طور مناسب آماده کنیم. برای این منظور بهتر است که محل نصب را ابتدا با بتن یا موزاییک کاملا صاف و تراز کرده و سطح آن را با شستشو کاملا تمیز و خشک نماییم.در ادامه اگر فضای نصب کفپوش ها ماننده باشگاه های ورزشی سرپوشیده باشد نیازی به چسپاندن وجود ندارد تا امکان جا به جایی کفپوش ها راحت تر فراهم باشد. اما در فضاهای سرباز ماننده پارکها به دلیل جلوگیری از سرقت و یا جابجایی کفپوش ها به واسطه باد و طوفان بهتر است که از چسب های مخصوص این کار استفاده شود. مجموعه اطلس پوش ظرفیت تولید و فراهم نمودن انواع  این چسب‌ها را دارا می‌باشد.

شستوشوی کفپوش های گرانولی چگونه است؟

کفچوش های گرانولی را به راحتی می توان با آب و دستمال و یا طی شستوشو داد و سطح آنها را تمیز کرد. کفپوش های تولید شده در مجموعه اطلس پوش به دلیل داشتن مقاومت مکانیکی  بالا که به واسطه استفاده از چسب پلی یورتان درجه یک و همچنین نسبت ترکیب مناسب و بهینه از خورده لاستیک و چسب ایجاد شده است، در مقابل نفوذ آب با فشار زیاد مقاوم بوده و استحکام خود را از دست نمی دهد. لذا امکان شستشو این کفپوش ها با فشار آب بالا در پارک ها و فضاهای سرباز به راحتی فراهم می باشد.

محصولات ما
باشگاه ها و زمین های بازی خود را به ما بسپارید

گروه تولیدی اطلس پوش آمادگی خود را جهت فراهم نمودن انواع کفپوش های گرانولی و تاتامی در رنگ ها و ابعاد مختلف و با بهترین کیفیت به منظور تجهیز نمودن کف باشگاه ها و زمین های بازی شما عزیزان اعلام می دارد.

پروژه های ما